Starší dorost vyhrál domácí JANEV CUP

4.4.2017, Karel Svoboda

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Ve dnech 31.března -1.dubna probíhal na českobudějovickém zimním stadionu „Janev cup 2017“. Turnaje se zúčastnili hráči ročníků 2000 a 2001, tzn. tvořící se kádry staršího dorostu na příští sezónu. Domácí hokejisté prošli turnajem bez ztráty bodu a po zásluze brali zlaté medaile.

Účastníci turnaje

HC Motor České Budějovice
HC Vsetín
BK Mladá Boleslav
HC Znojmo
Piráti Chomutov

Výsledky jednotlivých zápasů

Chomutov - Znojmo 3:1
HC Motor ČB – Chomutov 6:0
M.Boleslav - Znojmo 4:1
HC Motor ČB – Vsetín 9:4
Chomutov - M.Boleslav 3:5
Vsetín – Znojmo 8:4
M.Boleslav – Vsetín 6:5
HC Motor ČB – Znojmo 11:0
Chomutov – Vsetín 9:3
HC Motor ČB – M.Boleslav 2:1

Sestava domácího celku

Trenérská dvojice Radek Bělohlav – Milan Dančišin dala v rámci čtyř turnajových vystoupení příležitost všem zdravým členům širšího kádru.

Svoboda, Dvořák, Baloun – Šafář, Škola, Stárek, Doktor, Vávra, Novák F., Čížek A., Kubíček, Tampier, Dekret, Hubata, Pánek – Novák P., Krcho, Řezáč, Beránek, Egert, Silný,Vaculík, Masopust, Holý, Tisoň, Toman, Čížek J., Grossmann, Tejček, Kratochvíl.

Konečné pořadí turnaje

1. HC Motor České Budějovice
2. BK Mladá Boleslav
3. Piráti Chomutov