Základna A HC Motor se zúčastnila ve dnech 29-30.12.2016 povedeného Vánočního turnaje v Hodoníně. Při účasti klubů SHKm Hodonín, HC Slavia Praha, HC Olomouc, HK Dukla Trenčín, VHK ROBE Vsetín, HC Motor České Budějovice.

HC Slavii Praha : HC Motor České Budějovice 10:2
(branky: Dušák, Nedorost)

HK Dukla Trenčín : HC Motor České Budějovice 2:7
(branky: Mařík, Nedorost 2, Dušák, Minář 2,Nečas)

VHK ROBE Vsetín - HC Motor České Budějovice 6:6
(branky: Nedorost 3, Šindelář, Vávra, Dušák)

SHKm Hodonín - HC Motor České Budějovice 4:4
(branky: Minář, Nedorost 2, Šrámek)

HC Olomouc - HC Motor České Budějovice 5:5
(branky: Mařík, Minář 2, Nedorost 2)

1. HC Slavii Praha
2. HC Olomouc
3.HC Motor České Budějovice
4. VHK ROBE Vsetín
5. HK Dukla Trenčín
6.SHKm Hodonín

Celý turnaj byl perfektně připravený a poměrně vyrovnaný, děkujeme pořadatelům za pozvání a těšíme se na příští ročník.