CEB–PLZ 3:4 – Jihočeši dvakrát vedli a soupeře přestříleli. Přesto prohráli

7.1.2017, Matěj Mayer

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Starší dorostenci Motoru toužili po třech porážkách opět zvítězit a základ svému cíli položili už v 11. minutě, kdy se ujali vedení. Reagovat dokázali i na vyrovnávací gól Plzně, krátce po polovině hrací doby se ale dvakrát trefili Zápodočeši, na což už Českobudějovičtí odpověď nenašli. Domácí soupeře přestříleli, přesto utrpěli čtvrtou prohru v řadě.

CEB–PLZ 3:4 – Jihočeši dvakrát vedli a soupeře přestříleli. Přesto prohráli
Datum utkání: 34. kolo, sobota 7.1.2017, 12:30
Branky a nahrávky: 11. Mirochnikov (Holý, Prášek), 28. Toman (Dudáček, Novák), 52. Dudáček (Toman, Doktor) – 26. Přikryl (Lang, Mužík), 34. Lang (Kaňák, Mužík), 36. Matiášek (Reitspies, Kovařík), 50. Kovařík (Matiášek, Přikryl). Rozhodčí: Suchý – Polák, Kuřítko. Vyloučení: 7:5, navíc Toman 10 min. OT. Využití: 1:1. Diváci: 76. Střely na branku: 37:28.
Svoboda – Stárek, Doktor, Rákosník, Dudáček, Škola, Šafář, Mirochnikov – Beránek, Slávik, Krcho, Vaculík, Čížek, Řezáč, Egert, Toman, Prášek, Holý, Masopust, Novák, Kaisler
Plzeň
R. Červenka – Houdek, Kaňák, Štěpánek, Staněk, Lokajíček, Čada, Šilhán, Beneš – Reitspies, Procházka, Přikryl, Lang, Matiášek, Hajžman, Kolda, M. Červenka, Hajšman, Mužík, Hasman, Kovařík

Reportáž z utkání bohužel není k dispozici.