MDO: CEB – LIT 6:8 - Gólovou přetahovanou vyhrál Litvínov

3.1.2017, Miroslav Mayer

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Mladší dorost sehrál divoký zápas s Litvínovem. Hosté vedli už 7:2 a vypadalo to, že Jihočeši utrpí debakl. Jenže Motor se zvedl a dokázal zápas nakonec ještě zdramatizovat, ale na body nedosáhl.

MDO: CEB – LIT 6:8 - Gólovou přetahovanou vyhrál Litvínov
Datum utkání: 26. kolo, úterý 3.1.2017, 17:00
Branky a nahrávky: 22. Houdek (Novák), 24. Ryba (Řehout), 47. Novák, 52. Novák (Čížek), 57. Houdek (Janoch), 59. Houdek (Dvořák) – 22. Šarlinger (Fišer), 23. Berka (Beran, Kysela), 25. Šarlinger (Fišer), 26. Myšák (Stehlík), 29. Jouza (Myšák), 30. Žítek (Šarlinger), 32. Myšák (Jouza, Stehlík), 55. Kysela (Baláž, Beran. Rozhodčí: Mareš – Jindra, Kreuzer . Vyloučení: 4:8. Využití: 2:1. Diváci: 176. Střely na branku: 47:39. Průběh utkání: .
M. Dvořák (30. Kadlec) – J. Dvořák, Procházka, Řehout, Švach, Endl, Remta – Grossmann, Novák, Škvarek, Čížek, Houdek, Ryba, Hollar, Schwartz, Janoch
Litvínov
Zelenka (Kmínek) – Žítek, Miškovič, Najman, Háva, Kitzberger, Baláž, Kroupa – Myšák, Šarlinger, Kysela, Beran, Nikl, Jouza, Berka, Stehlík, Limanovský, Fišer