Partneři

MDO: LET–CEB 2:7 – Mladší dorost si v Letňanech s chutí zastřílel

5.1.2017, Miroslav Mayer

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Mladší dorost odehrál v tomto roce už druhý zápas a opět to bylo utkání plné branek. Jihočeši byli od začátku lepším týmem a o celkovém výsledku rozhodla hlavně druhá třetina v níž dal Motor tři branky a neinkasoval. Pavel Novák v zápase zaznamenal 6 bodů (3+3).

MDO: LET–CEB 2:7 – Mladší dorost si v Letňanech s chutí zastřílel
2:7(1:2, 0:3, 1:2)
Datum utkání: 25. kolo, čtvrtek 5.1.2017
Branky a nahrávky: 19. Klatt (Adamec), 54. Krchňák (Adamec, Tzovairis) – 10. Novák (Remta, Čížek), 12. Škvarek (Novák), 28. Houdek (Čížek, Novák), 31. Čížek (Škvarek, Houdek), 33. Čížek (Novák), 50. Novák (Ryba), 50. Novák (Hollar, Čížek) . Rozhodčí: Prchal – Davida Štětina, Jakub Štětina. Vyloučení:6:6. Využití:0:0 . Diváci: 72. Střely na branku: 31:52.
Letňany
Zoluděv (Zaithaml) – Krutil, Klatt, Fleischman, Zedek, Pinkas, Krchňák – Pětník, Adamec, Zrcek, Tzovairis, Hlaváč, Bespalchenko, Vlček, Vrba, Pinkas.
České Budějovice
M. Dvořák (Prchlík) – J. Dvořák, Procházka, Řehout, Svach, Endl, Remta – Grossmann, Novák, Škvarek, Čížek, Houdek, Ryba, Hollar, Janoch.
Aktuálně na webu

Juniorku čeká v semifinále Třinec

17.3.2017, Denisa Józsová

Budějovičtí junioři vyhráli v pěti zápasech čtvrtfinále s Kladnem a dlouho čekali na svého soupeře. A po středečním posledním utkání se konečně dočkali. V semifinále narazí na Oceláře z Třince! První utkání se odehraje 19. března na třineckém ledě.

Druhý ročník souboje univerzit okoření start hráčů Motoru

14.3.2017, Redakce

Praha, Brno, Ostrava, Plzeň či Pardubice a Hradec Králové. Všude tam jsou bitvy studentů vysokých škol již nějaký rok velikým lákadlem a zajímavým zpestřením sezony. Podobná tradice se začíná rodit i na jihu Čech, kde po úspěšném loňském ročníku vypukne už 15. března 2....

Jsme unavení a zbití, takže vyhráváme, věří trenér Rob. Musíme dál bojovat, říká Tejko

9.3.2017, Matěj Mayer

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Třetí čtvrtfinálový zápas zvládli junioři Motoru na jedničku. Po bojovném výkonu vyhráli první domácí utkání 3:1 a ujali se celkového vedení v sérii 2:1 na zápasy. Klíčovou postavou juniorky byl ve čtvrtečním klání útočník Miroslav...