MDO: LET–CEB 2:7 – Mladší dorost si v Letňanech s chutí zastřílel

5.1.2017, Miroslav Mayer

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Mladší dorost odehrál v tomto roce už druhý zápas a opět to bylo utkání plné branek. Jihočeši byli od začátku lepším týmem a o celkovém výsledku rozhodla hlavně druhá třetina v níž dal Motor tři branky a neinkasoval. Pavel Novák v zápase zaznamenal 6 bodů (3+3).

MDO: LET–CEB 2:7 – Mladší dorost si v Letňanech s chutí zastřílel
Datum utkání: 25. kolo, čtvrtek 5.1.2017
Branky a nahrávky: 19. Klatt (Adamec), 54. Krchňák (Adamec, Tzovairis) – 10. Novák (Remta, Čížek), 12. Škvarek (Novák), 28. Houdek (Čížek, Novák), 31. Čížek (Škvarek, Houdek), 33. Čížek (Novák), 50. Novák (Ryba), 50. Novák (Hollar, Čížek) . Rozhodčí: Prchal – Davida Štětina, Jakub Štětina. Vyloučení:6:6. Využití:0:0 . Diváci: 72. Střely na branku: 31:52.
Letňany
Zoluděv (Zaithaml) – Krutil, Klatt, Fleischman, Zedek, Pinkas, Krchňák – Pětník, Adamec, Zrcek, Tzovairis, Hlaváč, Bespalchenko, Vlček, Vrba, Pinkas.
M. Dvořák (Prchlík) – J. Dvořák, Procházka, Řehout, Svach, Endl, Remta – Grossmann, Novák, Škvarek, Čížek, Houdek, Ryba, Hollar, Janoch.