Partneři

MDO: LET–CEB 2:7 – Mladší dorost si v Letňanech s chutí zastřílel

5.1.2017, Miroslav Mayer

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Mladší dorost odehrál v tomto roce už druhý zápas a opět to bylo utkání plné branek. Jihočeši byli od začátku lepším týmem a o celkovém výsledku rozhodla hlavně druhá třetina v níž dal Motor tři branky a neinkasoval. Pavel Novák v zápase zaznamenal 6 bodů (3+3).

MDO: LET–CEB 2:7 – Mladší dorost si v Letňanech s chutí zastřílel
2:7(1:2, 0:3, 1:2)
Datum utkání: 25. kolo, čtvrtek 5.1.2017
Branky a nahrávky: 19. Klatt (Adamec), 54. Krchňák (Adamec, Tzovairis) – 10. Novák (Remta, Čížek), 12. Škvarek (Novák), 28. Houdek (Čížek, Novák), 31. Čížek (Škvarek, Houdek), 33. Čížek (Novák), 50. Novák (Ryba), 50. Novák (Hollar, Čížek) . Rozhodčí: Prchal – Davida Štětina, Jakub Štětina. Vyloučení:6:6. Využití:0:0 . Diváci: 72. Střely na branku: 31:52.
Letňany
Zoluděv (Zaithaml) – Krutil, Klatt, Fleischman, Zedek, Pinkas, Krchňák – Pětník, Adamec, Zrcek, Tzovairis, Hlaváč, Bespalchenko, Vlček, Vrba, Pinkas.
České Budějovice
M. Dvořák (Prchlík) – J. Dvořák, Procházka, Řehout, Svach, Endl, Remta – Grossmann, Novák, Škvarek, Čížek, Houdek, Ryba, Hollar, Janoch.
Aktuálně na webu

Můžeme Chomutov překvapit, ví Daniel Dudáček

23.2.2017, Filip Kortus

Patří ke zkušenější části týmu, bude na něm stát jistá tíha zodpovědnosti. Urostlý obránce staršího dorostu Daniel Dudáček se společně se spoluhráči chystá na vrchol celé sezony. V cestě bude stát Chomutov. „Doma jsme jasně vyhráli, venku jsme s nimi odehráli vyrovnané...

První utkání play off je tu. Uspěje starší dorost na ledě Chomutova?

22.2.2017, Filip Kortus

Základní část je minulostí, teď už půjde o všechno. Starší dorost čeká play off, v páteční podvečer začne sérii na tři vítězná utkání v Chomutově. Favoritem budou domácí, ale jak je dobře známo, ve vyřazovacích bojích se rozdíly smazávají. Úvodní buly bude vhozeno v 17:30.

Starší dorost čeká v play off Chomutov

20.2.2017, Filip Kortus

Play off otevírá svou bránu. A jako první jimi v mládežnických kategoriích projde starší dorost. Celek trenéra Radka Bělohlava čekají ve vyřazovacích bojích Piráti Chomutov, se kterými dorostenci v nedávném měření sil zvítězili jasně 4:0. Úvodní utkání se hraje v pátek na ledě...