Partneři

Úspěchy klubu

Největší úspěchy klubu
Mistr republiky (junioři) 1993
Mistr republiky (dorostenecká liga)
1964
Mistr republiky (liga staršího dorostu)
1985
Mistr republiky (dorost) 1990, 1999, 2000
Mistr republiky (8. třída)
2005
Mistr republiky (7. třída) 2008
2. místo na MČR (5. třída)
2005
3. místo na MČR (7. třída)
2007
3. místo na MČR (8. třída)2014

Sestava juniorů z roku 1993

Slávik, Špilar, Hoch, Jak. Dvořák - Němeček, M. Dvořák ml., P. Bělohlav, Vachulka, Jar. Dvořák, Slavík, Masák, Vaněček - Jan Pouzar, Prospal, Vavroch, Hucek, Krátoška, V. Král, Sailer, Svobodný, Michalec, T. Bednařík, V. Dvořák, Bezpalec, Štrba

Trenéři:
František Čech, Michal Vondrka


Sestava dorostu z roku 1999

Chábera, Krásný, Rubeš - Balík, Chaloupka, Cikán, Kolda, F. Novák, Pelc, Punčochář, Raba, Svačina, Tupý, Žluva - Cízl, Hřebejk, Komma, Kostourek, Lála ml., Lenc, M. Michálek, Nedorost, J. Novotný, Řehoř, Škoda, Vondrka, Žákovský

Trenéři:
Jan Tlačil, Jiří Šrámek


Sestava dorostu z roku 2000

Chábera, Jágr ml., Bílek - Barinka, Hanzl, Karvan, Kolda ml., Mráz, Mušák, Macháček, Smíšek, Svačina, Tupý, Žlůva - Brunner, R. Formánek, Korbela ml., Kostourek, Lála ml., Lazorišák, M. Michálek, Mrkvička, J. Novotný, R. Novotný, Řehoř, Schejbal, Slípka, Škoda, P. Šulčík, Žákovský

Trenéři: Jan Tlačil, Jiří Šrámek


Sestava 8. třídy z roku 2005

Hrubec, Dašek, Hnízdil – Matlášek, Jáchym, Kratochvíl, Makovský, Jakeš, Dobeš, Moravec, Budina – Horák ml., Heřman, Sumerauer, Vlasatý, Hejna, R. Soudek, Marek, Vojta, Babka, Krotkov, Suchan, Holzäpfel, Míšek

Trenéři: Jaroslav Formánek, František Čech


Sestava 5. třídy z roku 2005

Štěpka, Procházka, Kouba – Škopek, Bahula, Mayer, Plášil, Prokop, Nácal, Jára, T. Bárta, Kubeš – Rousek, Bílek, Hron, Pařízek, Žák, Trummer, Hájek, Heppler, Pecha, Mareš, Mácha, Kloc

Trenéři: Jan Trummer, Václav Vacek


Sestava 7. třídy z roku 2007

Gába, Kouba, Štěpka - Mayer, Plášil, Škopek, Prokop, Hanuš, Bernad, J. Ťoupal - Trummer, Rousek, Koblasa, Heppler, Pařízek, Rob, Pich, Bílek, Hájek, Švec, Žák, Pecha, Mareš, Kloc, Nácal, Koupal, Hron

Trenéři: Jaroslav Formánek


Sestava 7. třídy z roku 2008

Gába, Havlátko – J. Ťoupal, Piegl, Hanuš, Břečka, Kutiš, A. Kadlec, Drbohlav – Vácha, Prokeš, Rob ml., Koupal, Žáček, Takáč, Dlugoš, Kosař, Hron, Mi. Šesták, Š. Beneš, Pašek, Pýcha ml., Vopelka, Suchánek, Carva

Trenéři: Jaroslav Formánek, František Čech


Sestava 8. třídy z roku 2014

D. Svoboda, Prušák - Šafář, Silný, Šulista, Doktor, Novák, Vávra, Stárek, L. Kadlec - Masopust, Toman, Tejček, V. Krcho, Fiala, Tisoň, Beránek, Vaculík, O. Svoboda, Holý, Hrubec

Trenéři: Lukáš Chaloupka, František Čech